קטגוריות
Uncategorized

ויטמינים לצמיחת שיער מהירה- האם זה מוכח מדעית ?

נשירת שיער היא תופעה ידועה. היא יכולה להיגרם ממגוון רחב של סיבות ביניהן:

  • לחץ וסטרס
  • שינויים הורמונליים או רמות גבוהות של הורמון מסוים
  • שימוש לא נכון בשיער (פנים, קוקו מתוח, צביעה של השיער, החלקות ועוד)
  • גנטיקה
  • נטילת תרופות

ומה לגבי מחסור תזונתי ? 

נשים רבות הסובלות מנשירת שיער מנסות כל מיני פתרונות אך לא רואות שיפור לאורך זמן, מבקשות מרופא המשפחה או רופא העור בדיקות דם לבדיקת מדדי ברזל, אבץ ושאר ויטמינים ומינרלים שכביכול בעקיפין, מחסור שלהם עלול להוביל לנשירת שיער. חשוב לציין כי נשירה הנובעת מחוסר תזונתי היא מאוד מאוד נדירה ותזונה איננה מהווה גורם המוכח מחקרית כמוביל לבעיה של נשירה. לדברי מומחים רבים מהתחום לצד מחקרים יש הוכחה וודאי כי אין קשר בין נטילת ויטמינים למניעה של נשירה. כאמור, הסיבות לנשירה הן רבות ומגוונות, רובן בעלות רקע גנטי והרפואה מבחינה בין שלושה סוגים של נשירה:

  1. נשירה טיפוסית אצל גברים – מושפעת מהורמון המין הגברי
  2. אלופסיה אריאטה – אובדן גושי שיער ודלדול של השיער באזור ספציפי. נוצרת מלחץ, דחק, דיאטות קיצוניות ועוד. 
  3. טלוגן אפלוביום – נשירה המופיעה אחרי הריונות, לידות וניתוחים. הידלדלות שווה בכל אזורי הראש כאשר כמות גדולה של שיער נושרת. 

נטילת ויטמין לצמיחת שיער או מינרל לצמיחת שיער אינו מועיל באופן וודאי ורק במקרים נדירים בהם הנשירה נוצרת כתוצאה ממחסור תזונתי, הטיפול יעשה באמצעות מתן ויטמינים. במקרה כזה הנשירה היא תופעת הלוואי לבעיה ולא הבעיה. הבעיה היא המחסור התזונתי. 

מה ההבדל בין הפורמולה של FA GEN לבין תוספי תזונה מבוססי מינרלים וויטמינים?

הפורמולה באה לטפל בשורש הבעיה ולא בסימפטום. איך? בפורמולה אין ויטמינים ומינרלים, אלא צמחי מרפא שמכילים קשת רחבה של רכיבים פעילים המסייעים לטפל בשורש הבעיה בין אם הנשירה נוצרת כתוצאה מדחק ולחץ, בין אם מדובר בשינויים הורמונליים ובין אם אתם משתייכים לקבוצה הנדירה הסובלת ממחסור תזונתי. כך או כך, הפורמולה באה לתת מענה לכל סוגי הגורמים המובילים לנשירת שיער משום שכל רכיב בה, מטפל בנשירה ממקום אחר. למשל, פרי הפסורלאה מרגיע את הנפש ומשחרר לחצים, ליצ‘יום סיני מעודד את זרימת הדם אל הקרקפת, רוזמרין תורם לזרימת תאים חדשים בקרקפת ומפחית תהליכים דלקתיים ואכירנטיס בדיאנטטה מחזק את פעילות הכבד ותורם לייצור מוגבר של ברזל. 

כך שלא משנה מה הסיבה שגרמה לשיער שלך לנשור, הפורמולה הייחודית הזו, פשוט עובדת על הכל. הפורמולה של FA GEN הינה מאה אחוז טבעית, איננה מכילה כימיקלים או רכיבים הפוגעים בגוף שלנו, אין בה סוכר או שמרים והיא איננה מובילה להיווצרות של תופעות לוואי נלוות. היא פשוט תחזק את השיער, תעשיר את הקרקפת ברכיבים חיוניים ותסייע לצמיחה מחודשת של שיער בריא וחזק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *