קטגוריות
Uncategorized

נשירת שיער בהריון

נשירת שיער בהריון היא מצב טבעי ואין כל סיבה להילחץ. נשירה הן בזמן ההיריון והן מיד לאחר הלידה קשורה באופן ישיר לתהליכים ושינויים הורמונליים קיצוניים המתרחשים בגוף האישה. לעתים מדובר בפעילות יתר או בתת פעילות של בלוטת התריס. גורמים נוספים שיכולים להוביל לנשירת שיער בהריון קשורים למחסור של ויטמינים ומינרלים כמו למשל ברזל, אבץ או ויטמין B12. הסיבה שבזמן ההיריון נוצר לעתים מצב של מחסור היא משום שהעובר זקוק לכל הרכיבים הללו בכדי לגדול ברחם והוא שואב אותם מגופך. במצב כזה, לעתים נטילת תוספי תזונה או תכשיר למניעת נשירת שיער המתאים לנשים הרות יכולים לעזור. חשוב לזכור! במהלך ההיריון ולאחר הלידה גוף האישה עובר שינויים רבים – פיזיים ונפשיים מה שמשפיע באופן ניכר על מחזוריות צמיחת השיער. 

דרכים למנוע ולטפל בנשירת שיער בזמן הריון 

השלב הראשון הוא בדיקת דם פשוטה שתשקף לך האם את סובלת ממחסור בוויטמינים או מבעיה בתפקוד של בלוטת התריס. חשוב לשמור על תזונה מאוזנת, בריאה ועשירה בוויטמינים ומינרלים. מומלץ מאוד שלא לאסוף את השיער בחוזקה ולמנוע משימוש בפנים ומחליקים בתקופה זו. 

Fa Gen לטיפול בנשירה בתקופת ההיריון ואחרי

ב-Forest Element חיפשו זמן רב פתרון יעיל לטיפול בנשירת שיער שיתאים גם עבור נשים הרות. המטרה הייתה לרקוח מוצר ייחודי, חד פעמי שאין כמותו בשוק תוספי התזונה והתכשירים המונעים נשירה שיער. פיתוח שמבוסס על חומרים טבעיים בלבד, ללא כימיקלים וללא רכיבים הגורמים לתסמינים או תופעות לוואי. למעשה, כל רכיב שאינו טבעי יכול לגרום לנזקים לשיער שלנו ואף לעודד נשירה. הפורמולה של Fa Gen משלבת כמה צמחים ורכיבים מהטבע שכולם עשירים במינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו, ספונינים ועוד מגוון של תרכובות המשפרות את השיער. לא משנה מה הסיבה שבגללה נוצרה הנשירה, כל רכיב מטפל בגורם אחר מה שפותר את הבעיה מהשורש ומסיב את תהליך הצמיחה וחיזוק השיער לאיזון.  Fa Gen מתאים לנערות ונשים החל מגיל 20 והלאה הסובלות מנשירת שיער מכל סיבה שהיא. מדובר בפורמולה ייחודית, 100% טבעית המאושרת לשימוש על ידי משרד הבריאות בישראל.

כמה טיפים לשמירה על השיער בזמן ההיריון ובכלל:

  • הימנעי מלסרק את השיער מיד אחרי החפיפה, קודם יבשי אותו עם מגבת 
  • השתמשי במסרק או מברשת עדינים ולא אגרסיביים
  • העדיפי שימוש במסכה במקום בקונדישנר
  • עסי את הקרקפת בעדינות במהלך החפיפה למשך 2 דק


לסיכום, אם את סובלת מנשירת שיער בתקופת ההיריון, ברגע שהגוף שלך יחזור לאיזון, המערכת ההורמונלית תחזור לעצמה, הנשירה תפסיק. לרוב זה לוקח משהו כמו 6-8 חודשים מרגע הלידה, תלוי בתקופת ההנקה. שימוש בתכשיר Fa Gen, תוסף התזונה והרולר יסייעו לא רק למנוע את הנשירה, אלא יחזקו את השורש ויתרמו לתהליך צמיחה מחודש ולהענקת מראה רענן, בריא ובוהק לשיער שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *