קטגוריות
Uncategorized

טיפול לצמיחת שיער

לשיער שלנו השפעה אדירה על חיינו, על הביטחון, על הדימוי העצמי שלנו. שיער שופע, מלא, יפה וצומח תורם רבות לתחושת הדימוי והביטחון העצמי וכן גם נותן לנו הרגשה טובה. נשירת שיער היא בעיה נפוצה המשפיעה על נשים רבות בכל מיני גילאים ומכל קצוות האוכלוסייה. השוק מציע קשת רחבה של טיפולים לצמיחת שיער, חלקם טובים יותר, חלקם פחות. 

איפה הבעיה? הבעיה שחלק מאותם טיפולים גורמים להופעה של תופעות לוואי או תסמינים. כלומר, הגוף מפתח אליהם סוג של תלות או אפילו התמכרות וברגע שאנו מפסיקים איתם, הנשירה חוזרת. החלק השני הוא שרובם אינם מטפלים בבעיה עצמה אלא בסימפטום ואז שוב, יתכן כי, טיפול לצמיחת שיער יהיה יעיל לזמן מסוים והשיער חוזר לצמוח, אך הנשירה תוך זמן מה חוזרת. כמובן שיש קשר ישיר בין טיפול לקוי בשיער שלנו לבין הנשירה אבל זה לא רק זה.

טיפול טבעי לנשירת שיער

טיפול לצמיחת שיער שבאמת עובד

יש כל מיני סיבות שיכולות להוביל לנשירת שיער אצל נשים. אלו יכולות להיות סיבות הורמונליות, למשל בתקופות של מחזור, הריון, הנקה או גיל המעבר. שינויים הורמונליים מוציאים את הגוף מאיזון, גורמים לעליה או ירידה בהורמונים מסוימים אשר מכניסים אנזימים מסוימים לפעילות ואז נוצרת הנשירה. אלו גם יכולות להיות סיבות גנטיות, נשירה כתוצאה מלחץ או סטרס הנמשך לאורך זמן, חוסרים תזונתיים או פשוט אי מתן תשומת לב לשיער שלנו. לנו יש פתרון טבעי לנשירת שיער.

במה שונה Fa-Gen משאר הטיפולים?

מדובר על טיפול לצמיחת שיער באמצעות פורמולה שפיתחנו עבורכן לטיפול בבעיה של נשירת שיער היא 100% טבעית ומבוססת על קשת רחבה של צמחים וזרעים מהטבע שלכל אחד מהם תכונות המסייעות לבלום את תופעת הנשירה באופן אחר.

חלקם פועלים על איזון הורמונלי, חלקם מסייעים בהרגעה נפשית והורדת המתח והלחץ, חלקם מחזקים את האיברים הפנימיים וחלקם תורמים לשיפור הזנת הקרקרפת והשיער וכך למעשה מעודדים צמיחה מחודשת שלו. ברגע שפורמולה אחת ”תוקפת“ את בעיית הנשירה מכל הכיוונים, הסיכוי לצמיחה מחודשת של השיער עולה בעשרות אחוזים. זה פשוט עובד. 

אז קצת על ליין המוצרים שלנו

  • ספריי תמצית צמחי מרפא – טיפול טבעי לצמיחת שיער שהוא שילוב של צמחים מרוכזים אשר נחקרו והוכחו כיעילים לשמירה על שיער בריא. ספריי נגד נשירת שיער הנועד לשימוש חיצוני ומצוין עבור נשים עם שיער יבש, שיער דק ושיער דליל. כל מה שצריך הוא להתיז פעם ביום. הפורמולה מתאימה גם לנשים בהריון. 
  • טבליות – טיפול טבעי לנשירת שיער עם טבלות המבוססות בדיוק על אותן צמחים ומסייעות להפחית בצורה ניכרת את הנשירה באופן מהיר. טבליות לצמיחת שיער מומלצות לנשים הסובלות מאובדן שיער ואפילו התקרחות מקומית. מיועד לבליעה קלה. שני המוצרים מספיקים לחודשיים עד שלושה חודשים. 
  • רולר – הרולר שלנו הוא טיפול לצמיחת שיער המתאים למי שמחפשת חדירה אינטנסיבית של תרסיס הספריי לקרקפת. הרולר חודר פנימה ומסייע לזקיקי השיער לבקוע מתחת לקרקפת באופן היעיל ביותר. שילוב של 540 מחטים מעלים את יעילות הספריי במאות אחוזים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *