קטגוריות
Uncategorized

תכשירים לצמיחת שיער

נשים רבות סובלות מתופעה המכונה נשירה מוגברת או ממצבים כמו שיער חלש, שיער ללא ברק, שיער דליל… כידוע קיים קשר ישיר בין מראה השיער לדימוי ולביטחון העצמי שלנו, לפחות אצל רוב הנשים בעולם, ולכן רובנו מוכנות לעשות לא מעט כדי להשיג את מראה השיער המושלם ולהימנע מנשירה. 

קיימות כל מיני שאלות בנושא הזה של נשירה וצמיחה מחודשת של השיער, ביניהן: האם יש צורך בבדיקה אצל רופא עור ולקיחת תכשיר עם מרשם או אפילו תרופה, או שמא ניתן להסתפק בתכשירים הנמכרים ברשתות הפארם? מה ניתן לעשות כדי לעודד צמיחה מחודשת של השיער ואילו צמחים מהטבע מכילים רכיבים פעילים התורמים למראה שיער מלא ומונעים את תופעת הנשירה? ומה בכלל גורם לשיער לנשור? אז במדריך הקצר הבא ננסה לענות על כמה מהשאלות הללו ולהציע לכם פתרון ייחודי ויוצא דופן מבוסס מחקר. 

מדוע השיער נושר?

יש כל מיני סיבות להיווצרות נשירה של השיער. אצל חלק מהנשים מדובר בבעיה שהיא גנטית. כמו שיש נשים עם עיניים כחולות ויש נשים עם עיניים חומות, יש נשים עם שיער מלא וחזק לעומת נשים עם שיער דליל ויותר חלש. זה לא אומר שאין מה לעשות אבל תיכף נגיע לזה. יש עוד סיבות שמעודדות נשירה של השיער למשל החשיפה שלו לנזקי הטבע כמו: שמש, ים, בריכה, עונות מעבר ועוד. מחסור תזונתי יכול גם הוא לעודד נשירה של השיער, כמובן שינויים הורמונליים כמו: וסת, ביוץ, הריון והנקה וכמובן שגם תקופות ארוכות של לחץ או סטרס עלולות להוביל לנשירה של השיער. 

מה הבעיה עם תכשירים או תרופות במרשם נגד נשירה?

ובכן, לא סתם מדובר בתכשירים או תרופות במרשם. באותם מוצרים יש כל מיני חומרים שבכמובן מסייעים למנוע את הנשירה אבל יש בהם שתי בעיות:

  1. אם מפסיקים לעשות בהם שימוש הנשירה חוזרת
  2. גורמים להופעה של תסמינים ותופעות לוואי אחרים בהתאם לסוג התכשיר

אז מה כן יכול לעזור?

ממחקרים רבים שנעשו בעשור האחרון עולה כי יש לא מעט צמחים המכילים חומרים ורכיבים איכותיים לצד חומרים פעילים המסייעים למנוע נשירה, מצד אחד, ולחזק את השיער ולעודד צמיחה מחודשת שלו, מהצד השני. חברת Forest Element פיתחה את ליין המוצרים Fa-Gen. הפורמולות משלבות מגוון של רכיבים טבעיים.

  • פרי הפסורלאה ופטריית פוריה קוקוס– מסייעים לאיזון נפשי והורדת לחצים, מרגיעים ומחזקים.
  • שורש אכירנטיס בדיאננטה – תורם לייצור מוגבר של ברזל המסייע לצמיחה מחודשת של השיער. 
  • רוזמרין– תורם למניעת נשירת שיער על ידי בלימת הצטברות של שומן בקרקפת ומסייע לעודד צמיחה של תאים חדשים ומזין את זקיקי השיער. 
  • ליצ‘יום סיני – מקור עשיר המשלב מגוון של רכיבים איכותיים התורמים לזרימת הדם ומזינים את השיער. 

הפורמולות משלבות רכיבים רבים נוספים לרבות: סירפד, זרעי קוסקוטה, שורש פוליגונום, מרווה רפואית פרי דקל ננסי ושורש אנג‘ליקה, כאשר לכל צמח יש את הסגולות הייחודיות שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *