קטגוריות
Uncategorized

כדורים לצמיחת שיער -עד כמה זה יעיל?

נשים רבות סובלות מתופעת נשירה שיער אשר נגרמת כתוצאה מקשת רחבה של סיבות וגרומים. שינויים הורמונליים, חוסר איזון של בלוטת התריס, מחסור בוויטמינים, סטרס, בעיות שינה, גנטיקה- אלו ועוד יכולים הוביל לנשירה. בנוסף, כאשר נוצר מצב שזרימת הדם אל אזור הקרקפת לא טובה, המערכת החיסונית נחלשת וזקיקי השיער לא מקבלים מספיק דם. מה שקורה בשלב זה הוא שהתאים בגוף הופכים יותר ויותר חלשים מה שמפסיק את צמיחת השיער.  לא תמיד קל למצוא את הסיבה העיקרית לנשירה והאמת היא שגם לא תמיד צריך. כדורים לצמיחת שיער -עד כמה זה יעיל?  

איך מזהים תכשיר איכותי המסייע לטיפול בנשירה ומעודד צמיחה טבעית של השיער?

השוק מציע עשרות אולי מאות של תכשירים, כדורים ותוספי תזונה שמטרתם לעצור את הנשירה ולעודד צמיחה מחודשת של שיערות חזקות ובריאות. העניין הוא שרק אחוז מאוד קטן מהמוצרים הללו נמצאו יעילים ויחד עם זאת, לא פוגעים בגוף.  בהיותנו בוחרים כדורים או תוסף תזונה להצמחת שיער, עלינו לוודא כי התכשיר אותו אנו רוכשים מיוצר מ-100% רכיבים טבעיים. מומלץ לבחור מוצר שלא מכיל סוכרים, חומרים משמרים וכימיקלים שונים. בנוסף, על התכשיר להיות מאושר לשיווק על ידי משרד הבריאות בישראל.

הכירי את Fa-Gen – ליין מוצרים המסייע למנוע נשירה ומעודד צמיחה מחודשת של השיער

ליין המוצרים שלנו מכיל צמחים המשלבים רכיבים פעילים התורמים למניעת נשירה ומעודדים חיזוק של השיער מבפנים. חברת Forest Element פיתחה את ליין המוצרים Fa-Gen. הפורמולות משלבות מגוון של רכיבים טבעיים והם אינם מכילים סוכרים, שמרים, חומרים משמרים או רכיבים אחרים שאינם בריאים לנו..הליין שלנו משלב ספריי נגד נשירת שיער Fa-Gen, טבליות Fa-Gen, רולר ובקרוב גם תוכלו להנות מסרום ושמפו מרוכזים לחיזוק ושיפור צמיחת השיער התורמים לעצירת תהליך הנשירה. כל המוצרים שלנו מיוצרים על בסיס רכיבים טבעיים בלבד, צמחים, פירות וזרעים שהוכחו כיעילים בחיזוק השיער ואיזון הגוף. הרכיבים השונים מכילים מגון של ויטמינים, מינרלים ונוגדי חמצון. 

מה תוסף התזונה מכיל? 

  • פרי הפסורלאה ופטריית פוריה קוקוס- מסייעים לאיזון נפשי והורדת לחצים, מרגיעים ומאזנים את הגוף מבפנים
  • שורש אכירנטיס בדיאננטה – תורם לייצור מוגבר של ברזל המסייע לצמיחה מחודשת של השיער ותורם למניעת אנמיה שהיא גורם עיקרי בהיווצרות נשירה
  • רוזמרין- תורם למניעת נשירת שיער על ידי בלימת הצטברות של שומן באזור הקרקפת ואף מעודד צמיחה של תאים חדשים ומזין את זקיקי השיער. 
  • ליצ‘יום סיני – מקור עשיר המשלב מגוון של רכיבים איכותיים התורמים לזרימת הדם ומזינים את השיער. 

טיפים נוספים המסייעים למניעת נשירה

  1. הזרמת דם חדש לקרקפת – מומלץ לשלב עם תוסף התזונה והספריי את הרולר שלנו או להקפיד לעסות את הקרקפת אחת ליום או יומיים.  
  2. תזונה- חשוב לשמור על תזונה מאוזנת המשלבת קשת רחבה של ויטמינים, מינרלים, חומצות שומן חיוניות כמו אומגה שלוש ונוגדי חמצון.
  3. איזון- אחד הגורמים העיקריים לנשירה בעידן המודרני קשור למתח וסטרס. לכן, מומלץ לנסות לשלב בחייכם הרגל שיתרום להפחתת תחושת הסטרס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *