קטגוריות
Uncategorized

פתרון טבעי לנשירת שיער

אין ספק שעבור נשים רבות נשירת שיער היא אחד הדברים היותר מתסכלים שאנו יכולות להיתקל בו. השיער שלנו, הוא חלק בלתי נפרד מהניראות הכללית שלנו כאשר אצל רובנו השיער מסמל כוח מחד אך גם נשיות מאידך. 

נשים ונערות רבות מאבדות את השיער שלהן בשלבים כאלה ואחרים של חייהן כאשר חלקן יתחילו לאבד שיער כבר משלב מאוד מוקדם בחייהן, ירגישו נשירה מוגברת על הכרית לאחר השינה או יראו שיערות רבות על המסרק שלהן לאחר שהן מסתרקות בבוקר או לאחר המקלחת. לעומתן, יש נשים שישימו לב לתופעה של נשירה הלידה בזמן ההנקה, תופעה שנחשבת למאוד נפוצה בקרב נשים בעוד שנשים אחרות יתחילו לחוות זאת לקראת גיל הארבעים בו הגוף מתחיל לעבור כל מיני שינויים פיזיולוגיים והורמונליים שונים. 

העובדה שתופעת הנשירה ואובדן השיער יכול לפגוש נשים שונות בגילאים שונים בהחלט לא מעודדת ומעוררת חשש אצל נשים מכלל הגילאים והאוכלוסיות. אותו חשש שמלווה את הנשים הביא אותנו ב-Forest Element לפתח פתרון טבעי לנשירת שיער וכך יצרנו את ליין המוצרים של Fa Gen. תמצית טבעית מצמחים המכילים מגוון רב של ויטמינים ומינרלים שיעזרו לשיערך להשתקם ולחזור למראהו הטבעי. 

מהם היתרונות של Fa Gen?

כאשר חיפשנו פתרונות לנשירת שיער אצל נשים אנחנו ב-Forest Element שמנו דגש בעיקר על מציאת פתרון טבעי לנשירת שיער. אנחנו מבינים ששיער הוא דבר טבעי וכל מה שאינו טבעי יכול רק להסב לו נזק ובמקום לעודד את צמיחת השיער אנו נקבל את התוצאה ההפוכה.

היתרון של השימוש ב -Fa Gen הוא שמדובר במוצר טבעי לגמרי העשוי ממגוון רב של צמחים שכולם עשירים במינרלים, ויטמינים, חומצות אמינו, ספונינים ועוד מגוון של תרכובות המשפרות את השיער ועור האישה ואין כל חשש להשתמש בו בהיבט של החומרים ממנו הוא עשוי. 

למי מתאים השימוש ב – Fa Gen?

כאשר פיתחנו את Fa Gen רצינו לשים דגש על מוצר שיהווה פתרון טבעי לנשירת שיער אצל מגוון רב של נשים בקשתות שונות של גילאים וכן מצבים שונים בחייהן. לכן המוצר שלנו פונה לכל אישה בכל גיל ובכל סטטוס בחיים שחשה ששיערה אינו כתמול שלשום. 


השימוש במוצר מתאים לנערות בגיל העשרים שחשות שהן מתחילות לאבד שיער בזמן ההברשה עם מברשת השיער בראשן. המוצר מתאים גם לנשים בגילאי 20-40 לאחר לידה ובתקופת ההנקה שמרגישות שהגוף שלהן עובר שינויים פיזיולוגיים במהלכם השיער הופך לדליל יותר. מעבר לכך גם נשים בגיל המעבר משתמשות בתכשיר שלנו על מנת למנוע נשירת שיער ואף לעודד צמיחה של שיער חדש.

לכן אם גם אתן מרגישות שהשיער שלכן חלש יותר והגיע הזמן לחזק אותו נסו את הפורמולה של Fa Gen.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *